.Net Developer z Reactem Łódź

Co będziesz u nas robić?

Obowiązki:

  • Analizowanie wymagań zebranych od klienta;
  • Tworzenie i przeglądanie architektury i implementacja projektu w oparciu o wymagania;
  • Wdrażanie i testowanie rozwiązania na wszystkich etapach procesu tworzenia oprogramowania;
  • Rozwiązywanie problemów na wszystkich etapach cyklu życia projektu;
  • Aktywna komunikacja z klientem;

Czego wymagamy na starcie?

Obowiązki:

  • Minimum 4 lata doświadczenia jako programista .Net ;
  • Doświadczenie w pracy z React
  • Bardzo dobra znajomość: .NET Framework, C #, Entity Framework, LINQ, WPF / MVVM;
  • Doświadczenie w pracy: MSSQL, tesing jednostek (NUnit);
  • Podstawowa znajomość: Agile / SCRUM;
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość:
    • MVVMLight;
    • DevExpress WPF;
    • JIRA;
    • GIT;
    • Jenkins;
    • Docker;

Dlaczego warto?

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy – UoP lub B2B;
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółki TTPSC na rynku;
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy;
  • Super benefity m.in. spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ZFŚS, wczasy pod gruszą, owocowe wtorki, słodkie czwartki, prywatną opiekę medyczną, czy program rabatowy do zakupu auta

www.ttpsc.com

Przesyłając swoją aplikację oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transition Technologies PSC Sp. Z o. o. z siedzibą w Łodzi (90-361) przy ul. Piotrkowska 276, oraz przez inne podmioty z Grupy Transition Technologies moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.

KLAUZULA INFORMACYJNA 1. Niniejszym informujemy, że : 1) administratorem Państwa danych osobowych jest Transition Technologies PSC Sp. Z o. o. z siedzibą w Łodzi (90-361) przy ul. Piotrkowska 276 oraz inne podmioty z Grupy Transition Technologies; 2) kontakt z osobą udzielającą w Transition Technologies PSC Sp. z o. o. informacji w zakresie ochrony danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: hr_ttpsc@tt.com.pl; 3) przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w aplikacji odbywa się w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, natomiast podstawą prawną do ich przetwarzania jest art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.; 4) Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych podmiotów wchodzących w skład grupy Transition Technologies oraz partnerów grupy Transition Technologies, z którymi Transition Technologies współpracuje w zakresie realizacji procesu rekrutacji. 5) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od momentu złożenia aplikacji; 6) przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora: a) dostępu; b) sprostowania; c) usunięcia; d) ograniczenia przetwarzania; e) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; f) przenoszenia danych do innego administratora danych osobowych; g) wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. 7) przysługuje Państwu prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; 8) przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego ds. ochrony danych osobowych, w przypadku uznania przez Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.; 9) podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji; 10) Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji.