.Net Developer ze znajomością grafiki 3D Łódź

Co będziesz u nas robić?

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie wymagań zebranych od klienta;
  • Tworzenie i przeglądanie architektury i projektu wdrożenia w oparciu o wymagania;
  • Wdrażanie i testowanie rozwiązania na wszystkich etapach procesu tworzenia oprogramowania;
  • Rozwiązywanie problemów na wszystkich etapach cyklu życia projektu;
  • Aktywna komunikacja z klientem;

Czego wymagamy na starcie?

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość WPF
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania generującego grafikę 2D/3D (również niekomercyjne)
  • Dobra znajomość matematyki i fizyki
  • Umiejętności z obszaru DevOps, szczególnie automatyzacja procesu buildowego

Dlaczego warto?

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy – UoP lub B2B;
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółki TTPSC na rynku;
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy;
  • Super benefity m.in. spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ZFŚS, wczasy pod gruszą, owocowe wtorki, słodkie czwartki, prywatną opiekę medyczną, czy program rabatowy do zakupu auta;

www.ttpsc.com

Przesyłając swoją aplikację oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transition Technologies PSC Sp. Z o. o. z siedzibą w Łodzi (90-361) przy ul. Piotrkowska 276, oraz przez inne podmioty z Grupy Transition Technologies moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.

KLAUZULA INFORMACYJNA 1. Niniejszym informujemy, że : 1) administratorem Państwa danych osobowych jest Transition Technologies PSC Sp. Z o. o. z siedzibą w Łodzi (90-361) przy ul. Piotrkowska 276 oraz inne podmioty z Grupy Transition Technologies; 2) kontakt z osobą udzielającą w Transition Technologies PSC Sp. z o. o. informacji w zakresie ochrony danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: hr_ttpsc@tt.com.pl; 3) przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w aplikacji odbywa się w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, natomiast podstawą prawną do ich przetwarzania jest art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.; 4) Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych podmiotów wchodzących w skład grupy Transition Technologies oraz partnerów grupy Transition Technologies, z którymi Transition Technologies współpracuje w zakresie realizacji procesu rekrutacji. 5) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od momentu złożenia aplikacji; 6) przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora: a) dostępu; b) sprostowania; c) usunięcia; d) ograniczenia przetwarzania; e) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; f) przenoszenia danych do innego administratora danych osobowych; g) wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. 7) przysługuje Państwu prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; 8) przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego ds. ochrony danych osobowych, w przypadku uznania przez Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.; 9) podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji; 10) Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji.